Zjednodušte platby
vašim zákazníkom

Umožnite im zaplatiť za váš tovar alebo služby pomocou moderných platobných metód, rovnako jednoducho na počítači aj telefóne — lebo čím menej klikov, tým vyššia konverzia a tým spokojnejší zákazník.

Platobná brána VIAMO poskytuje bezpečné a spoľahlivé VIAMO platby, BLIK platby, platby kartou, Apple Pay, Google Pay aj Sporopay.

Viac o BLIK platbe na blik.com

Prečo použiť VIAMO Platobnú bránu?

Jednoduchá, rýchla a bezpečná platba

Online platby musia byť jednoduché, rýchle a bezpečné. Sme radi, že vám môžeme poskytnúť bezpečné a spoľahlivé platby: VIAMO a BLIK platby, platby kartou vrátane platieb cez ApplePay a GooglePay aj tiež SporoPay na jednom mieste.

Pohodlná na počítači aj telefóne

Koľko klikov musí kupujúci urobiť, aby úspešne dokončil nákup? Na každom kliknutí záleží. Vieme to my aj vy, čím menej klikov, tým vyššia konverzia a tým spokojnejší zákazník.

Atraktívne poplatky

Neplatíte žiadne paušálne ani aktivačné poplatky. Platíte len poplatky za platby, ktoré naozaj prijmete. Napríklad poplatky za príjem BLIK platieb sú len 0,4% + 0,03€.

Jednoduchá integrácia a moderné API

Integrovať VIAMO platobnú bránu je jednoduché, o správne zobrazenie na počítači alebo telefóne sa postará potom už sama. Ak potrebuje skontrolovať platby alebo stornovať platbu priamo z vášho systému, máme pre vás moderné API.


Chcem VIAMOPaygate

Ak chcete prijímať platby cez VIAMOPaygate napíšte nám správu na chcem@viamo.sk a my vám ozveme.

Chcem VIAMOPaygate pre svoj eshopObchodné podmienky a cenník poplatkov nájdete tu.